Przygotowaliśmy dla Państwa kolejną dawkę ciekawych inspiracji projektowych oraz kolejne przykłady działań animacyjno – aktywizujących do zainspirowania się i wdrożenia ich w obrębie swojej lokalnej społeczności 😊


Części wykładowej będzie towarzyszyć część warsztatowa, podczas której uczestnicy będą mogli wykonać kompozycję florystyczną. Zapraszamy!

 

Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa telefonicznie, mailowo lub osobiście w biurze LGD (Rypin, ul. Koszarowa 3/5A), tel. 505 759 320, 572 352 797, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

UŁATWIENIA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W przypadku dodatkowych potrzeb organizacyjnych wynikających z niepełnosprawności, prosimy o podanie takiej informacji podczas zgłoszenia, celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania!


Przypominamy, że nasz cykl informacyjno-warsztatowy ma na celu przybliżenie Państwu założeń i celów realizowanego przez LGD projektu grantowego „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania "Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Gmin Dobrzyńskich Region Północ"”, który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Działania 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014–2020, o którym więcej możecie Państwo znaleźć TUTAJ.

 

Działanie dofinansowano ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 w ramach projektu pn. „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i animacji”